Grenada

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Grenada

Nieruchomość na sprzedaż w Grenadzie

Jeśli szukasz nieruchomości na sprzedaż w Grenata, musisz przeczytać nasz raport o rynku nieruchomości. Grenada to karaibski kraj składający się z głównej wyspy i kilku mniejszych wysp dookoła. Centralna wyspa Grenada nosi przydomek Spice Island i bierze swoją nazwę od państwa, przedstawia pagórkowaty teren, na którym rosną plantacje gałki muszkatołowej. Tutaj znajduje się stolica St. George's, której kolorowe domy, budynki w stylu georgiańskim i wczesnogotycki Fort George z widokiem na wąski port Carenage. Na południu znajduje się Grand Anse Beach.

Grenada znajduje się na północ od Trynidadu i Tobago oraz na południe od Saint Vincent i Grenadyny.

Rynek nieruchomości w Grenadzie znacznie wzrósł w 2018 r., A ta pozytywna tendencja prawdopodobnie utrzyma się w 2019 r.

Ubiegły rok był rokiem pozytywnym dla Grenady: po prawie siedmiu latach skurczenia się i stagnacji spowodowanej globalnym załamaniem gospodarczym, w końcu dostrzegamy trendy stabilizacyjne i oznaki wzrostu na rynku nieruchomości. To dobra chwila, jeśli chcesz kupić nieruchomość na sprzedaż w Grenadzie.

Rekuperacja rynku Grenady wynika z ożywienia gospodarczego w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, ponieważ większość międzynarodowych nabywców zainteresowanych nieruchomościami na sprzedaż w Grenadzie pochodzi z tych dwóch krajów. Chociaż nabywcy zagraniczni stanowią tylko 7% transakcji, ich udział w wartości jest znaczny.

 

Wzrostowi rynku sprzyjał również program Citizenship by Investment (CBI), który umożliwił różne luksusowe inwestycje w uzyskanie niezbędnego kapitału poprzez ułamkową własność lub sprzedaż udziałów w spółce.

Ten program osiągnął znaczną trakcję. Program CBI powinien zasilać dalsze inwestycje w nieruchomości.

Cudzoziemcy mogą kupić ziemię w Grenadzie. Cudzoziemcy muszą zapłacić podatek od cudzoziemskiego gospodarstwa, równe 10% wartości nieruchomości, co daje im zezwolenie na posiadanie obcego gruntu.

Zasadniczo, plony wynoszą około 4,3% dla nieruchomości w obszarach przybrzeżnych Grenady, centrum rynku wynajmu.

Czynsze na wyspach mają głównie charakter sezonowy, ale liczba ta dotyczy długoterminowych umów najmu.

Rynek nieruchomości Grenada nadal się rozwija i rozwija, ustanawiając nowy rekord sprzedaży nieruchomości na sprzedaż w Grenadzie. Kilka projektów przybywających w 2018 roku jest umiejscowionych w celu ustanowienia nowych poziomów luksusowych nieruchomości.

  •  
    Przeprowadzka do Grenady. Ekspatriuj i mieszkaj w Grenadzie

        Po analizie głównych atrakcji turystycznych i nie-turystycznych, idealnych do realokacji, niewątpliwie identyfikujemy naprawdę wyjątkową i niepowtarzalną rzeczywistość. Zanurzony w Morzu Karaibskim niekwestionowanym bohaterem naszego mini-przewodnika jest dziś wyspa Grenada. Idealne mie ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 21636

Sprzedaż Willa, Grenada, St Patrick, Sauteurs, Mt Rodney

1,985,342.60PLN
Sprzedaż
Willa

929.03 m²
Niedawno wybudowany, w pełni umeblowane, 2 piętrowy dom w pięknym Grenada, 4 sypialnie (en-suite głównej sypialni), 3 łazienki, 2 powierzchnie użytkow...
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB